Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dara 180mm 1000V Topex 32D511

Kodi i produktit: 
PM_PO6YZ26J

13.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pincat janë bërë prej çeliku të ngurtësuar dhe skajeve të prerjes të ngurtësuar me induksion.

Dorezat ergonomike të mbuluara me material kundër rrëshqitjes sigurojnë rehati dhe siguri gjatë punës. Mjeti përshtatet në mënyrë të përkryer në formën e pëllëmbës. Pincat kanë një pranverë në zgjerim që lejon hapjen e dorezave, duke rritur komoditetin e punës me mjetin.

Më shumë informata

Modeli

Topex

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit