Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dara me maje 160mm 1000V

Kodi i produktit: 
PM_8NO8XARE

14.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Dana të rrymës 1000V TOPEX me gjatësi 160 mm. Projektuar për vepra me tension deri në 1000V. Krijuar prej çeliku të ngurtësuar, sipërfaqet prerëse të ngurtësuara me induksion. Dorezat ergonomike të mbuluara me material anti-slip sigurojnë rehati dhe siguri gjatë punës. Produkti përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e dorës. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Më shumë informata

Modeli

Topex

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit