, ,

Dara me maje 160mm

Disponueshmëria:

Ka stok


5.25 

Ka stok

Krahasoni

Pincat e rrumbullakëta të hundës TOPEX janë bërë prej çeliku të ngurtësuar, përveç kësaj sipërfaqet e prerjes janë të ngurtësuara me induksion. Dorezat ergonomike janë të veshura me material kundër rrëshqitjes dhe sigurojnë rehati dhe siguri gjatë punës. Produkti përshtatet në mënyrë të përsosur në formën e duarve.

Gjatësia 160 mm

Dorezë ergonomike

Çeliku i zbutur

SKU: PM_BM477TAA Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Dara me maje 160mm”

Nuk ka ende komente.