, ,

Dara për konektor 210mm

Disponueshmëria:

Ka stok


9.00 

Ka stok

Krahasoni

Zhveshës automatik TOPEX 210 mm i gjatë, me një diapazon pune nga 0,5 mm deri në 6 mm². Me rreze të rregullueshme dhe forcë shtrënguese. Dorezat ergonomike përshtaten mirë në pëllëmbë të dorës për një komoditet të shtuar. Gjithashtu e pajisur me nofulla fermele, të cilat lejojnë lidhjen e kabllove.

SKU: PM_WL52V62T Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Dara për konektor 210mm”

Nuk ka ende komente.