, ,

Dara rryme 130 mm

Disponueshmëria:

Ka stok


2.85 

Ka stok

Krahasoni

Dara rryme , TOPEX e zgjatur, e gjatë 130 mm. Bërë prej çeliku të ngurtësuar, skajet e prerjes së ngurtësuar me induksion. Dorezat ergonomike të mbuluara me material kundër rrëshqitjes sigurojnë rehati dhe siguri gjatë punës. Mjeti përshtatet në mënyrë të përkryer në formën e pëllëmbës. Pajisur me një sustë që lejon dorezat të hapen, duke rritur komoditetin e punës me mjetin.

SKU: PM_6AD3S1BI Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Dara rryme 130 mm”

Nuk ka ende komente.