Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dara Llamarine 45"

Kodi i produktit: 
PM_P7K2C8P6

16.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Darë çatie të përkulura 45 'NEO, 275 mm të gjata dhe nofullat 60 mm të gjera. Bërë nga çeliku me cilësi të lartë krom-molibden me një fortësi prej 28-32 HRc, i cili siguron një jetë të gjatë të mjetit. Mbulimi i dorezës me rreshtim PVC parandalon rrëshqitjen e saj nga duart, gjë që përmirëson komoditetin e punës.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit