Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dëgjuese ACME Bluetooth BH508

Kodi i produktit: 
PM_N6ASSVPW

17.99 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Asnjë ushtrim nuk është i plotë pa muzikën e duhur?

Përmirësoni stërvitjet tuaja me kufje ACME BH508 sport pa tel në vesh,kështu që kabllot e ndërlidhura nuk do t'ju shqetësojnë më kurrë.

Përveç dizajnit pa tel, këto kufje kanë grepa veshi të përshtatshme,që do të thotë se kufjet nuk do të bien edhe gjatë ushtrimeve më intensive.

Plus, ato janë resiztent ndaj ujit pra e keni mundësin për të shijuar vrapimin në shi ose diku në bregdet në ditën me erë.

Ata ofrojnë deri në 4 orë muzikë të vazhdueshme duke luajtur dhe bateria e mbetur mund të kontrollohet lehtësisht në telefon.

Kështu që çlirohuni nga kabllot dhe shijoni stërvitjet tuaja pa tel me muzikë të shkëlqyeshme

Lloji i lidhësit: Bluetooth
Mikrofoni i integruar
Shtrirja e frekuencës: 20–20 000 Hz
Rezistencë e plotë: 32 Ω
Mbrojtje nga goditjet
Diametri i degjueses:10 mm
Wireless në vesh
Ndjeshmëri: 96 ± 3 dB

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit