Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dëgjuese in-ear Manhattan Sound Science(180399), të bardha

Kodi i produktit: 
PM_VEDB62D6

17.80 

(-11%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

 • Mikrofon dhe kontrolle të integruara për telefonatat dhe muzikën;
 • Kufje rezistente ndaj djersës dhe izoluese ndaj zhurmës;
 • Deri në 5 orë përdorim me një karikim;
 • Kuti me dalje USB-A 1200 mAh powerbank për të karikuar telefonin tuaj;
 • Ekrani dixhital i numrave për të parë gjendjen e baterisë;
 • Dizajn kompakt dhe i lehtë, ideal për udhëtime;
 • Përfshihen goma të vesheve të vogla, të mesme, të mëdha;
 • Përfshihet kabllo karikimi USB-A në Micro-USB;
 • Bluetooth 5.0;
 • Profilet dhe teknologjitë: A2DP 1.0 AVRCP 1.6 SPP 1.2 dhe PBAP 1.0 HFP 1.7 HSP 1.2;
 • Distanca Wireless: 10 m (33 ft.);
 • Impedanca: 16 Ω;
 • Shtrirja e frekuencës: 20 Hz - 20000 Hz;
 • Madhësia e degjueses: 8 mm;
 • Lloji i baterisë: litium-polimer i rikarikueshëm, i integruar;
 • Tensioni: 3.7 V;
 • Kapaciteti: 1. Kufjet: 40 mA, 2. Kutia: 1200 mAh;
 • Koha e gatishmërisë: 120 orë;
 • Koha e ngarkimit të baterisë: 1. Kufjet: 1 orë, 2. Kutia: 2 orë.
Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit