Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dëgjuese me mikrofon ACME Groovy HE15W, të bardha

Kodi i produktit: 
PM_I84Z7WR9

5.90 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Këto kufje elegante të bardha janë krijuar për të përmbushur nevojat tuaja. Para së gjithash ato janë shumë të rehatshme falë jastekëve të butë prej gome që përshtaten pa probleme në veshin tuaj. Së dyti, linjat e pastra dhe stili elegant i kufjeve HE15 krijojnë një pamje të freskët së imazhit tuaj. Dhe së fundi ju mund të shijoni lehtësi optimale: kufjet ofrojnë performancë të pastër muzikore ose ju lejojnë të shijoni biseda me partnerët tuaj të biznesit dhe të dashurit. Kufje HE15 janë stili dhe komoditeti për të cilin gjithmonë keni dëshiruar.

Impedanca 16 Ω
Ndjeshmëria: 94 dB ± 3 dB
Lloji i lidhësit: 3,5 mm
Mikrofon i integruar: Po
Pesha neto: 0,02 kg
Shtrirja e frekuencës: 20 - 20 000 Hz
Lloji :Në vesh

Gjatësia e kabllos :1.3 m

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit