Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dëgjuese Hama "Connect" Bluetooth, të zeza 184020

Kodi i produktit: 
PM_JQA9LWC9

26.90 

(-15%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pavarësisht nëse bëhet fjalë për stërvitje me peshë, stërvitje në maratonë ose joga, dëgjueset "Connect" janë një shoqërues i besueshëm, madje edhe gjatë sportit intensiv.

Nëse dëgjueset nuk janë duke u përdorur, ato thjesht mund të bashkohen falë magnetëve të integruar.

Lejon lidhjen e njëkohëshme të dëgjueseve me dy celularë.

Falë mikrofonit të integruar ju lehtë mund të kaloni midis muzikës dhe përgjigjes së thirrjeve, kështu që ju nuk do të humbni më një telefonatë kur dëgjoni muzikë.

Me këto dëgjuese dhe materialet e tyre rezistente ndaj djersës ju mund të punoni në mënyrë perfekte ndërsa dëgjoni muzikën tuaj të preferuar.

Përshtatja e përsosur zvogëlon zhurmën e padëshiruar të jashtme, në mënyrë që të shijoni muzikën tuaj pa u shqetësuar.

Goma silikoni në tre madhësi të ndryshme (S, M, L).

Materiali:Plastik

Pesha:14.4g

Ngjyra:Zezë

Modeli:Stereo

Bluetooth Version:4.2

Frekuenca e kufjeve: 20 Hz - 20 kHz

Frekuenca e mikrofonit: 20 Hz - 20 kHz

Ndjeshmëria (kufje) 96 dB +/- 3 dB

Ndjeshmëria (Mikrofoni) -42 dB

Adapteri: 3.5mm

Rrezistenca e plotë(kufje): 32Ω

Rezistenca e plotë(mikrofon): 2.2 kΩ

WBCV: ≥ 75mV

A2DP: Po

Profilet kompatibil Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP

Max. Në gatishmëri 60 orë

Max. Koha e bisedës 5 orë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Dëgjuese Hama "Connect" Bluetooth, të zeza 184020”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit