Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Deodorant për meshkuj Roll On - Aqua 50

Kodi i produktit: 
PM_UDRJ4F7G

4.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Deodorant Men Roll-On ndihmon për të siguruar mbrojtje afatgjatë nga aromat e padëshiruara dhe siguron një ndjenjë freskie gjatë gjithë ditës duke parandaluar lagështinë falë formulës së tij të pasuruar me përbërës aktivë anti-djersë.

Detaji i Produktit: Deodorant efektiv kundër djersitjes 48 orë - 50 ML

Ml / Gr: 50 ml.

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit