Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dërrasë për servim Kesper, 79 x 25 x 2, e drunjtë

Kodi i produktit: 
PM_L92UO827

37.90 

(-26%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Jepi pamje magjepsëse ushqimit dhe tavolinës tuaj me dërrasën natyrale me formën unike nga druri i verrit (alder wood) .

Dërrasa është e lyer me vaj BIOFA i cili mbron dërrasën dhe lëkurën anash nga depërtimi i lëngut të ushqimit duke i dhënë një pamje të shkëlqyer .

Falë sipërfaqes së lyer , pastrimi është shumë i lehtë sepse pas përdorimit pastrohet me pak ujë dhe shampon .

Dimensionet : 70-79 x 25 x 2 cm .

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit