Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dërrasë rrethore për servim Kesper, Ø 32 cm

Kodi i produktit: 
PM_F3GC8QU8

14.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Dërrasë rrethore për prerje dhe servim të ushqimit .

Është perfekte për prerje, përgaditje dhe servim të ushqimit .

Me dizajnin e ngritur në qoshe i jep një pamje fantastike ushqimit tuaj .

Është e prodhuar nga materiali i qëndrueshëm i fibrave të drurit të bambusë i çertifikuar sipas standardit FSC® , me ngjyrë natyrale .

Gjatë prerjes së ushqimit në këtë dërrasë i ruani thikat tuaja nga topitja e tehut falë sipërfaqes së butë të saj .

Mirëmbajtja është shumë e lehtë sepse pas përdorimit vetëm pastrohen me pak ujë dhe shampon .

Dimensionet : 32 x 1.5 cm .

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit