Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Detektor materialesh YT-73131

Kodi i produktit: 
PM_OLU8V6QX

64.90 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Detektori profesional i kabllove dhe profileve YT-73131 ju lejon të zbuloni në mure ose mure të thata: tela të gjalla deri në 50 mm metale feromagnetike deri në 80 mm metale me ngjyra (p.sh. tuba bakri) deri në 60 mm elemente prej druri të strukturës deri në 20 mm.
Përdorimi i detektorit të profilit YATO YT-73131 shpejton ndjeshëm punën, rrit sigurinë dhe minimizon rrezikun e dëmtimit aksidental të instalimit elektrik ose hidraulik të vendosur nën suva.
Falë tij, mund të hapni në mënyrë të sigurt një vrimë ose të gjeni një vend për të vidhosur vidën në një profil prej druri ose metali të fshehur nën murin e tharjes.
Ndihmon gjithashtu në plotësimin e dokumentacionit teknik të ndërtesave. Një ekran i madh dhe i lexueshëm, me dritë të pasme LED, na informon për: funksionin e zgjedhur fuqia e sinjalit [%] distanca nga elementi metalik i kërkuar [cm] vend qendror në lidhje me sensorin.
Funksione dhe pajisje shtesë: një bip dhe tre LED tregues, në ngjyrë jeshile, portokalli , e kuqe, të cilat tregojnë gjithashtu zbulimin e materialit që kërkohet, rregullimi i forcës së zbulimit për kabllot e gjalla mbyllje automatike pas 5 minutash pasiviteti në pjesën e poshtme të detektorit ka futje të bëra nga materiali i butë, të cilët gjatë kontaktit me sipërfaqen e mbrojnë kutinë nga gërvishtjet.
Mbulesa e pajisjes prej materiali të qëndrueshëm.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit