Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Disk diamanti 230mm 08788

Kodi i produktit: 
PM_NZ49SU9X

10.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pajisur me një segment prerës me lartësi 5 mm dhe trashësi 2.4 mm.
Projektuar për punë "të lagësht".
Rekomandohet për prerjen e porcelanit, qelqit, mermerit, gurit gëlqeror.
Shpejtësia maksimale e rrotullimit: 6600 rpm
Lartësia e segmentit : 5mm
Diametri i jashtëm : 230mm
Aplikimi: Glazurë, xhami
Diametri i brendshëm: 22,2mm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit