Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dispenser letre me sensor dhe kosh mbeturinash Rulopak

Kodi i produktit: 
PM_E7MBXOZ5

510.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

E bërë nga çelik inox 304 cilësor.
Ka dy opsione: Sipërfaqja e montuar dhe instalimi.
Koshi i plehrave mund të ndahet lehtësisht nga sistemi.
Mund të përdoret duke u montuar në mur dhe në sipërfaqe.
Mund ta vendosni gjatësinë e peshqirit të letrës midis 15 dhe 40 cm.
Nëse dëshironi, mund t'i përdorni të dy formatet në të njëjtën kohë: me sensor ose duke shtypur butonin.
Kur ndërpritet energjia elektrike, pajisja juaj do të kalojë automatikisht në energjinë e baterisë, nuk do t'ju lodhë dhe nuk do t'ju shqetësojë.
Mund të vendosni lehtësisht opsionet e dhënies së letrës kur thyeni letrën ose me ndihmën e sensorit / butonit.
Mund të caktoni kohën e pritjes ndërmjet dy letrave që japin kohë ndërmjet 0,5 sekonda dhe 15 sekonda.
Përmasat: 1470 mm x 290 mm x 415 mm
Pesha 35 kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit