Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

DITARET E PESHKOPES 5 RREFENJAT E ZONJUSHES SE GJITHEDITUR

Kodi i produktit: 
PM_YESY2Y97

8.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Nikki Maxwell zhvillon papritur një interes si pjesëtare e stafit të gazetës së shkollës përtej faktit se vajza Mackenzie nuk ka nisur ende të kuptojë sesi të shkruajë një opinion në gazetën e shkollës. Dhe këtu mund të ketë një informacion që përfshin në konflikt Nikkin dhe Brandon. Nikki nuk dëshiron që Mackenzie të raportojë për ngjarjet që ndodhin. Në këtë mënyrë Nikki bashkohet me stafin e gazetës së shkollës dhe nis të shkruajë opinionet e tij këshilluese. Për fillim, është kënaqësi që t’ju përgjigjesh letrave të fëmijëve të tjerë. Por, kur kutia mbushet plot, Nikki ka nevojë për ndihmë. Për fat të mirë ajo ka miqtë e saj më të mirë, Chloe dhe Zoe që janë në krahun e saj dhe në tastierën e kompjuterit ku punon. Viti:2017 Faqe: 375 Autori: RACHEL RENEE RUSSELL

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “DITARET E PESHKOPES 5 RREFENJAT E ZONJUSHES SE GJITHEDITUR”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit