Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

DITARET E PESHKOPES 7

Kodi i produktit: 
PM_1T4MZ5MS

8.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

"Çdokush që ka pasur ndonjë të dhënë për mua dhe Brandon, për puthjen tonë të parë, unë tashmë mund të shkruaj gjithçka rreth saj. Shëëëëttttt. Tani po ndodhin shumë gjëra. Po shfaqet një reality TV që ndjek historinë time dhe të miqve të mirë, teksa ne kemi regjistruar një këngë që e kemi kënduar bashkërisht, përfshirë edhe disa leksione, praktika kërcimi, me motrën time të vogël Brianna (këto histori nuk do të përfundojnë kurrë. Unë jam i sigurtë se e kam këtë gjë por jshpresoj se e gjitha kjo të mos më shkaktojë probleme të reja mua dhe Brandon." Viti: 2018 Faqe: 352 Autori:RACHEL RENEE RUSSELL  

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “DITARET E PESHKOPES 7”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit