Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

DITARET E PESHKOPES 9

Kodi i produktit: 
PM_TVUTCLC8

8.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Njëzetë e katër orët e fundit të jetës sime kanë qenë aq të neveritshme sa po filloj të ndihem si një… pellg… hëm, të VJELLASH… prej maceje!! Si fillim shkatërrova pulovrin tim të ri me sandviçin me gjalpë kikiriku dhe turshi (histori e gjatë). Më pasë gjatë orës së fizkulutrës, më goidtën në fytyrë me top, në sy të të GJITHËVE dhe përfundova në një përrallë të cmendur (histori edhe më e gjatë) Kam shumë për të ju treguar, lexojeni dhe do më kuptoni. Viti:2015 Faqe: 344 Autori: RACHEL RUSSELL

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “DITARET E PESHKOPES 9”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit