Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

DITARI I ALISES 6 MIRE SE ERDHET NE KLASEN E GJASHTE

Kodi i produktit: 
PM_229EZRRB

5.30 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

E nderuar gazetë! Kam kënaqësinë t’ju noftoj se sot inauguroj sezonin e dytë në shkollë. Mezi pres që t’ju tregoj se kush është në klasën time dhe kush nuk është më. (Karim më mungon. Do të doja të dëgjoja më shumë prej teje) A do të kalojmë edhe një tjetër vit magjik me z. Gauthier? A do të vuajmë akoma nga zemërimi i frikshëm i Cruta Fattal?! Viti:2018 Faqe: 157 Autori: SYLVIE LOUIS

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “DITARI I ALISES 6 MIRE SE ERDHET NE KLASEN E GJASHTE”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit