Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

DITARI I ALISES LOLA FALBALA 2

Kodi i produktit: 
PM_AI8Z2VX1

5.30 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

I dashur ditar, Sot po përuroj fletoren jeshile. Do të tregoj gjithçka që ndodh në rrugën Isidore - Bottine, numer 42 (shtëpia ku unë jetoj me prindërit dhe dy motrat e mia), si dhe gjithë aventurat e klasës 5B (klasa ime në shkollën e Panjës). A do ta meritojë ende emrin e saj Kruela, mësuesja jonë e anglishtes? Po mësuesi ynë, zoti Botje, a do të jetë gjithmonë 100% cool? Fillojmë me lajmet e mia për Maria-Even. Shoqja ime ka zbuluar një këngëtare fantastike.Njëfarë Lola Falbala. Viti:2015 Faqe: 148 Autori: SYLVIE LOUIS

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “DITARI I ALISES LOLA FALBALA 2”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit