Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

DITARI I ALISES TOME 1

Kodi i produktit: 
PM_2979YN66

5.30 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Cfarë rrëmuje! Bërtiti mami sa hyri në dhomën time. Nesër është dita e parë e shkollës Alisa. Do t'i bësh një rregullim të mirë dhomës. Jo këtë mbrëmje dhe as javën e ardhshme, por tani! Sot, teksa po rregulloja rrëmujën në dhomën time, gjeta dy fletore që xhaxhi Aleksi më ka dhurur për 10 vjetorin tim. Kjo më solli një ide. Nesër është dita e parë e shkollës dhe do të kem plot gjëra për të shkruar. Po pyes vetën se kush do të jetë mësuesja ime dhe se cilët nxënës do të jenë në klasen time. Do të jetë shumë bukur të jem përsëri me Maria-Even (shoqen time të ngushtë). E tmerrshme të më duhet të duroj të tmerrshmen Zhizhi Foster (armiken time publike numer 1). Mezi pres, i dashur ditar, të të tregoj aventurat e mia. Viti:2014 Faqe: 156 Autori: SYLVIE LOUIS

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “DITARI I ALISES TOME 1”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit