Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dorez gedore Yato 1/2

Kodi i produktit: 
PM_5CJ4OKIJ

15.60 

(-22%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Arpion i përkulur në priza 1/2'', 255 mm i gjatë. Rrapi është bërë nga çeliku krom vanadium CrV6140. Garponi është i pajisur me sistemin QUICK RELASE dhe një mekanizëm me 72 dhëmbë. Goditja minimale e punës është 5 °

Pesha (kg) 0.6670
Kartoni Master MC 24
Kutia me ngjyra AC 6
Pal 720
Materiali CrV6140

 

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit