, ,

Dorëza pune, grafite 10″”, CE

Disponueshmëria:

Ka stok


13.95 

Ka stok

Krahasoni

Doreza pune GRAPHITE .Të bërë prej lëkure sintetike dhe pëlhurë elastike , ato sigurojnë një kontroll të sigurt të dorës. Dorezat kanë rezistencë ndaj gërryesit në klasën 2, prerë rezistencën me një mjet të mprehtë në klasën 1. Produkti është i çertifikuar CE .

SKU: PM_5R6R5KY9 Kategori: , , Etiketa: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Dorëza pune, grafite 10″”, CE”

Nuk ka ende komente.