Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dorëza pune nitrile 8"

Kodi i produktit: 
PM_41R7XB5R

1.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Doreza pune VERTO e bërë me mjete shtrënguese dhe të veshura me nitrile, të veshura me një material të frymëmarrjes.I izoluar plotësisht i lëngshëm dhe rezistent ndaj vajit, yndyrës, benzinës dhe produkteve të naftës. Doreza është shumë rezistente ndaj prerjeve dhe shpimeve dhe ka një aftësi jashtëzakonisht të fortë rezistente ndaj konsumimit, rezistente ndaj lotëve.Ai përshtatet në mënyrë të përsosur në dorë, kështu që është i shkëlqyeshëm për punë precize.

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit