-30%
, , ,

Drejtuese për Flokë SENCOR SHI 110BK

Disponueshmëria:

Ka stok


10.13  14.50 

Ka stok

Krahasoni

Lloji i Produktit: Hair Care Përshkrim i Produktit: SENCOR SHI 110BK Prodhuesi: Sencor Kodi nga Prodhuesi: 40030140 Garancioni (Muaj): 24 Teknologji qeramike Tourmaline e kombinuar për rrëshqitje maksimale të flokëve pas hekurosjes Temperatura 200 ° C Teknologjia PTC për pads për ngrohje të shpejtë në temperaturën e deshiruar Petëzimi i veçantë me pllakat parandalon dëmtimin e flokëve dhe nuk kërkon shumë fuqi për të bërë presion mbi pllakën Kablloja e energjisë 360 gradë për të parandaluar dëmtimin dhe lidhjen e kabllos

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Drejtuese për Flokë SENCOR SHI 110BK”

Nuk ka ende komente.