Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

DREJTUSE ROWENTA

Kodi i produktit: 
PM_2U8F38O4

29.99 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Drejtuese flokësh Rowenta Easyliss SF1512, e cila përmes tiparit të arritjes së nxehtësisë maksimale në kohë të shpejtë mundëson rezultate të shpejta dhe përsosura.

Me temperaturën prej 200 °C, nxehtësia mbetet stabile dhe e qëndrueshme stilimit dhe si rrjedhojë do të keni flokë të buta dhe me shkëlqim.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit