Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dritë flashlight Topex 3xAAA

Kodi i produktit: 
PM_12D3326R

6.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Bateri me varëse, TOPEX. Kjo bateri është e bazuar në shiritin COB LED modern, të fortë dhe të gjatë. Varësja lejon të ulni llambën në një vend të përshtatshëm. Magneti i vendosur në shtresën e jashtme jep më shumë mundësi për të rregulluar llambën. Mundësuar nga 3 bateri AAA. Për përdorim në veturë, në shtëpi ose në kampe. Kjo bateri ofron dritë shumë të fuqishme 200 lumens dhe mund të punojë 3.5 orë, 15 lumen e lartë mund të punojnë për 10 orë. 

Më shumë informata

Modeli

Topex

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit