Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dritë I-Glow, Premium Wall Light, solare

Kodi i produktit: 
PM_W92X4N56

27.50 

(-19%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Llamba e murit funksionon në tre mënyra të ndryshme .

Një intensitet të ulët drite gjatë funksionimit normal dhe drita bëhet shumë e fortë kur ka lëvizje , qëndron e fikur dhe  aktivizohet vetëm kur ka lëvizje dhe ka dritë të vazhdueshme me një nivel të ulët drite .

  • Me sensor të lëvizjes
  • Dimensionet : 31 x 5 x 11 cm
  • Panele diellore të mëdha polikristaline
  • Rrezja e sensorit arrinë deri në 8 m
  • Këndi i rrezes 160°
  • Fuqia : 700 lumen
  • Rezistente ndaj shiut : IP65
  • 3 mënyra funksionale
  • Përfshirë baterinë rimbushëse Li-jon 2500 mAh
  • 60 LED SMD me efikasitet të lartë
Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit