Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dubak 3në1

Kodi i produktit: 
PM_LBNXD2DN

55.00 

(-15%)

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Ka 4 mënyra, duke përfshirë modalitetin argëtues, modalitetin e ushqyerjes, modalitetin e dyshemesë, modalitetin ecjes.
  Foshnjat mund të ulen dhe të luajnë me lodrat dhe tabela e lodrave mund të përdoret si tavolinë kur hiqet.
  Walkeri multifunksional 4-në1 është gjithashtu i konvertueshëm në Activity Walker në këto kategori:
  Sedilja për lojëra për bebe: Meqenëse rritja është thelbësore, ndenjësja shndërrohet në një dysheme aktiviteti për ulje dhe lojë falas dhe gjithashtu e prezanton fëmijën me ABC, FORMA dhe NGJYRA.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Bebe Star

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit