Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dubak 5në1 Bebe Stars, 4216

Kodi i produktit: 
PM_8ORTMU4G

90.00 

(-18%)

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Bebe Stars 'Twist 5 in 1 baby walker do të shoqërojë fëmijën tuaj në zbulimin e pavarësisë së tij, duke e lejuar atë të eksplorojë botën me siguri maksimale
Sedilje anatomike me rrotullim 360º
Lartësia e sediljes e rregullueshme me 3 pozicione
Mbulesa e heqshme e sediljes për larje të lehtë
Lodër elektrike e integruar me tinguj argëtues
6 Frenues silikoni që nuk rrëshqasin, për siguri më të madhe.
Mundësia e konvertimit në 5 aktivitete: shëtitës për bebe, karrige lëkundëse për bebe, shtytëse për hapat e tij të parë, lodër këmbësh me tinguj dhe qendër aktiviteti.
Përdoret nga 6+ muaj deri në 12 kg
Duhet të përdoret nën mbikëqyrjen e të rriturve.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit