, ,

Dymo Labelmanager 420P (S0915470)

Disponueshmëria:

Ka stok


227.70 

Ka stok

Krahasoni

DYMO LabelManager 420P është zgjidhja më e mirë për këdo që ka nevojë të shtypë etiketa me efikasitet të lartë. Lidheni atë me PC tuaj ose Mac dhe përdorni Etiketën DYMO për të hartuar etiketat në ekranin e kompjuterit tuaj, duke përfshirë barkodet, logot ose grafikët, ose për të shtypur një numër të madh të etiketave bazuar në fletëllogaritjen ose tekstin e bazës së të dhënave.

SKU: PM_9Q7OX757 Kategori: , , Etiketa: , , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Dymo Labelmanager 420P (S0915470)”

Nuk ka ende komente.