Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dyshek Perla Kanz

Kodi i produktit: 
PM_B4L4BL1N

109.99 

(-14%)

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Produkti është projektuar duke pasur parasysh ortopedinë e foshnjave.
Natyraliteti dhe butësia e fibrave të bambusë rrisin rehatinë e gjumit.
Pëlhurë viskoze e thurur me aftësi të lartë thithëse lagështie ofron një gjumë të thatë dhe të rehatshëm.
Ndihmon në reduktimin e lagështirës kundër djersitjes dhe formimit të skuqjes.
Është i përshtatshëm për kontakt dhe përdorim me bebe, nuk përmban substanca kancerogjene.
Produkti ka një përfundim HealthGuard, i cili siguron që ai të mbetet në kushte të shëndetshme për një kohë të gjatë.
Teknologjia e fibrave kaçurrela, e cila rrit komoditetin e sipërfaqes me densitetin e saj 150 gr/m2, ofron një përvojë më të rehatshme gjumi.
Bambu
Pëlhurë e thurur me viskozë
Me dy drejtime
Qarkullim shtesë i ajrit
4 sezone
Nuk rrëzohet
Densitet i lartë
Lartësia e produktit: 20 cm

Dimenzionet : 80x180

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit