Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

E FSHEHTA E MUXHAHEDINIT GJERMAN

Kodi i produktit: 
PM_CO9B6SYQ

9.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

E fshehta e muxhahedinit gjerman, është një roman novator. Për herë të parë, një autor arab trajton drejtpërdrejt implikimet morale të Holokaustit, duke hequr paralele mes nazizmit dhe fondamentalizmit islamik. Por romani i mbushur me komplote trajton edhe "luftën e pistë" në Algjeri në fillim të viteve 1990 dhe gjendjen e zymtë në getot myslimane të Francës. Bualem Sansal përballet me të gjitha këto çështje me sinqeritet dhe guxim të paparë. Viti: 2012 Faqe: 303 Autori: BOUALEM SANSAL Zhanri: Letersi moderne

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “E FSHEHTA E MUXHAHEDINIT GJERMAN”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit