-24%
, ,

MS ENERGY e-romobil e10

Disponueshmëria:

Ka stok


Specifikimet:
Materiali: Çeliku
Madhësia e rrotave: 10″
Ngarkesa maksimale: 120 kg
Maks. shpejtësia: 35 km/h
Gama: deri në 40 km
Motori: 450 W; Fuqia maksimale: 800 W
Bateria: 48V, 12.5Ah
Korniza: çeliku
Maks. këndi i prirjes:
Gomat: 10″ ajër
Frenat: Frena e pasme e diskut + frena elektrike e përparme
Pesha: 18 kg
Koha e karikimit: 4-5 orë

Karakteristika te tjera
Mundësia e palosjes: PO
Pezullimi: Para dhe mbrapa
Dritat: Përpara dhe mbrapa, shirit reflektues anësor (syri i maces), drita ndaluese
Përmasat: 1120 x 500 x 1150 mm
Të tjera:
Frena e pasme elektronike me karikim rigjenerues
Aplikacioni inteligjent (MS ENERGY e) për sistemet Android dhe iOS
Timoni i gjere, shkel silikoni

Skuteri elektrik është një mjet praktik transporti për turmat e qytetit! Mekanizmi i fortë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe lehtësi në përdorim. Kur ngasja nuk është e nevojshme, palos skuterin dhe merre me vete! Konstruksioni prej çeliku, lehtësia e përdorimit dhe distanca deri në 40 km, e bëjnë atë ideal për punën e përditshme në qendër të qytetit! Rrotat e mëdha ajri 10 ″, amortizatorët e përparme dhe të pasme dhe frenat e diskut të përparme dhe të pasme e bëjnë drejtimin komod pa pasur nevojë të ndaloni shpesh në gunga dhe pengesa të zakonshme në rrugët e qytetit. Romobil gjithashtu ka një frenim elektrik të pasëm i cili ia kthen energjinë baterisë gjatë frenimit, i cili e ngarkon atë. Seria e re E e skuterëve elektrikë MS Energy është ideale për të gjithë ata që do të përdorin skuterin çdo ditë. Një bateri e fuqishme, një motor i fuqishëm me tre shpejtësi dhe një shkallë më e madhe silikoni do t’ju japin udhëtimin ideal me shpejtësi më të larta dhe distanca më të gjata.

480.00  629.00 

Ka stok

Krahasoni

Specifikimet:
Materiali: Çeliku
Madhësia e rrotave: 10″
Ngarkesa maksimale: 120 kg
Maks. shpejtësia: 35 km/h
Gama: deri në 40 km
Motori: 450 W; Fuqia maksimale: 800 W
Bateria: 48V, 12.5Ah
Korniza: çeliku
Maks. këndi i prirjes:
Gomat: 10″ ajër
Frenat: Frena e pasme e diskut + frena elektrike e përparme
Pesha: 18 kg
Koha e karikimit: 4-5 orë

Karakteristika te tjera
Mundësia e palosjes: PO
Pezullimi: Para dhe mbrapa
Dritat: Përpara dhe mbrapa, shirit reflektues anësor (syri i maces), drita ndaluese
Përmasat: 1120 x 500 x 1150 mm
Të tjera:
Frena e pasme elektronike me karikim rigjenerues
Aplikacioni inteligjent (MS ENERGY e) për sistemet Android dhe iOS
Timoni i gjere, shkel silikoni

Skuteri elektrik është një mjet praktik transporti për turmat e qytetit! Mekanizmi i fortë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe lehtësi në përdorim. Kur ngasja nuk është e nevojshme, palos skuterin dhe merre me vete! Konstruksioni prej çeliku, lehtësia e përdorimit dhe distanca deri në 40 km, e bëjnë atë ideal për punën e përditshme në qendër të qytetit! Rrotat e mëdha ajri 10 ″, amortizatorët e përparme dhe të pasme dhe frenat e diskut të përparme dhe të pasme e bëjnë drejtimin komod pa pasur nevojë të ndaloni shpesh në gunga dhe pengesa të zakonshme në rrugët e qytetit. Romobil gjithashtu ka një frenim elektrik të pasëm i cili ia kthen energjinë baterisë gjatë frenimit, i cili e ngarkon atë. Seria e re E e skuterëve elektrikë MS Energy është ideale për të gjithë ata që do të përdorin skuterin çdo ditë. Një bateri e fuqishme, një motor i fuqishëm me tre shpejtësi dhe një shkallë më e madhe silikoni do t’ju japin udhëtimin ideal me shpejtësi më të larta dhe distanca më të gjata.

3856005180240

SKU: PM_Y8V286P4 Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “MS ENERGY e-romobil e10”

Nuk ka ende komente.