Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

MS ENERGY e-romobil N1

Kodi i produktit: 
PM_N3KQY311

269.00 

(-13%)

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ekrani LCD ofron të gjitha informacionet e nevojshme në lidhje me statusin e baterisë, shpejtësinë dhe të dhëna të tjera të drejtimit.

Një skuter elektrik është një mjet praktik transporti për trafikun e qytetit! Mekanizmi i lehtë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe lehtësi në përdorim. Kur ngasja nuk është e nevojshme, palosni skuterin dhe merrni me vete! Lloji: Elektrike

Shpejtësia maksimale: 25 km / orë

Bateria: 8 Ah 24 V

Fuqia motorike: 250 W

Madhësia e rrotave: 8 "

Diapazoni: 18-22 km

Kapaciteti i ngarkesës: deri në 120 kg

Materiali i strehimit: Alumini

Pesha: 12.5 kg

Mundësia e palosjes

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Ms-energy

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “MS ENERGY e-romobil N1”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit