Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

MS ENERGY e-romobil N3 (E zezë, Hiri & E bardhë)

Kodi i produktit: 
PM_2681CY46

419.00 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji: elektrik

Shpejtësia maksimale: 25 km / orë

Fuqia motorike: 350 W

Madhësia e rrotave: 10 "

Diapazoni: 20 - 28 km

Maks. shkalla e ngjitjes: 20 °

Kapaciteti i ngarkesës: deri në 100 kg

Bateria: 36 V, 7.5 Ah

Koha e karikimit: 4 - 5 orë

Materiali i strehimit: Alumini

Gomat: 10 x 2.25

Frenat: frena e pasme disk + frena elektrike e përparme

Mundësia e palosjes: po

Pezullimi: mbrapa

Dritat: para dhe prapa + ndriçimi (kontrolli i aplikimit)

Frenim elektronik me rrota të përparme me ngarkesë rigjeneruese

Aplikim inteligjent (MS ENERGY) për sistemet Android dhe iOS

Drejtues i gjerë - 52 cm

Përmasat: e shpalosur: 120 x 52 x 120 cm, e palosur: 120 x 52 x 52 cm

Pesha: 13.9 kg

3856005176564

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Ms-energy

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “MS ENERGY e-romobil N3 (E zezë, Hiri & E bardhë)”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit