,

Parfum Eau De Cologne Bvlgari Au The Noir, 75 ml

Disponueshmëria:

S’ka stok


65.11 

S’ka stok

Krahasoni

Frymëzuar nga Çaji i Zi i Yunnan, një Ujë Këln misterioz luksoz për burra dhe gra. Me një marrëveshje të ngrohtë vullnetare, kjo aromë fryhet në zemrën e pasur të traditës së kohës së çajit duke kapur thelbin e një arti të lashtë.

SKU: PM_EK796F57 Kategori: , Etiketa: , ,