,

EKSPLORUESI

Disponueshmëria:

Ka stok


10.50 

Ka stok

Krahasoni

Një roman klasik i aventurës shkruar nga Katherine Rundell dhe frymëzuar nga fëmijëria e saj në Afrikë dhe Evropë. Një libër ku prindër e fëmijë ftohen të bëhen pjesë e një aventure në natyrën e egër të Amazonës. Waterstone dhe BBC e kanë shpallur si librin më të mirë për fëmijë të vitit 2014.Lini gjithçka edhe ejani të eksplorojmë Amazonën! Viti:2019 Faqe: 416 Autori: KATHERIN RUNDELL

SKU: PM_ST16MRU4 Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “EKSPLORUESI”

Nuk ka ende komente.