, ,

ENË TRANSPARENTE PER USHQIM-3 L

Disponueshmëria:

Ka stok


10.50 

Ka stok

Krahasoni

Kapaku hermetik garanton freski të gjatë dhe aromë të plotë të ushqimit.

Gjithashtu lehtëson hapjen dhe mbylljen e kapakut.

Dimensionet: 30 x 20 x 8 cm.

Kapaciteti: 3lt.

SKU: PM_AGEAIDFD Kategori: , , Etiketa: , , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “ENË TRANSPARENTE PER USHQIM-3 L”

Nuk ka ende komente.