Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Equendio Day Cream

Kodi i produktit: 
PM_39PVPBW5

55.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Krem mbrojtës dhe ushqyes ditor

Me vitaminat A, B3, E dhe F.

Pasuruar me kompleks vaji esencial, përfshirë borzilokun [1] .

Me filtër natyral UV [2] .

Lloji i lëkurës

Lëkurë e thatë dhe e ndjeshme. Gjithashtu për llojet e lëkurës shumë të thata.

Paketimi

50 ml

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Medex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Equendio Day Cream”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit