Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Erdhen Pushimet 3/4 - Eliane Spampinato

Kodi i produktit: 
PM_TH3BWZS9

2.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Erdhën pushimet! Seria e librave për fëmijët e kopshteve.

Përgatitu për të filluar kopshtin: 48 faqe me ushtrime dhe lojëra, një histori me 6 episode, përmbyllje (provo vetë), mbi 40 figura me ngjitje.

Viti: 2016

Faqe: 48

Autori: Eliane Spampinato

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Erdhen Pushimet 3/4 - Eliane Spampinato”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit