, ,

External Hard Drive Naxtor M3 Portable 4Tb Usb 3.0 HX-M401TCB/GM

Disponueshmëria:

Ka stok


144.65 

Ka stok

Krahasoni

Hard drive i jashtëm portabël MAXTOR M3 siguron hapësirë ​​ruajtëse të dobishme.

Toshtë e lehtë për tu marrë kudo që të shkoni, dhe ka një kapacitet të bollshëm deri në 4TB.

Dizajni i zi i qëndrueshëm qëndron deri në ashpërsinë e përdorimit të përditshëm.

SKU: PM_7357LMG6 Kategori: , , Etiketë:

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “External Hard Drive Naxtor M3 Portable 4Tb Usb 3.0 HX-M401TCB/GM”

Nuk ka ende komente.