, ,

Eyeliner Loreal Le Liner Signature 01 Noir Cashmere

Disponueshmëria:

Ka stok


7.15 

Ka stok

Krahasoni

Rezistent ndaj djersës dhe ndaj ujit.

Zbuloni paketimin luksoz dhe performancën e lartë me cilësinë L’Oréal Paris!

ambalazh luksoz

Formula superiore

ngjyra mahnitëse

SKU: PM_BJB54ISI Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Eyeliner Loreal Le Liner Signature 01 Noir Cashmere”

Nuk ka ende komente.