Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Eyeliner Loreal Superliner Gel Intenza 01 Pure Black

Kodi i produktit: 
PM_5D1JZTOJ

11.30 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ruan intensitetin dhe vitalitetin e saj të ngjyrës për 24 orë në qepallë.

Formulë jashtëzakonisht e butë lejon ekzekutimin e lehtë të përbërjes së eyelinerit.

Furçë precize dhe aplikues për linja perfekte drejtimi dhe perfekte për të theksuar sytë.

Pigmentet e përqendruara sigurojnë intensitet afatgjatë të karbonit. Shtë krijuar për një përbërje perfekte të syve.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Eyeliner Loreal Superliner Gel Intenza 01 Pure Black”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit