Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Hije për sy Eyeshadow Artist Bubble Blue 220

Kodi i produktit: 
PM_96FBO65D

13.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ringjallni sytë tuaj me Pierre Cardin Artist Bubble Eyeshadow . Falë formës së përshtatshme të aplikuesit, tani është e lehtë dhe e përshtatshme për të aplikuar përbërjen! Produkti është bërë me pigmente të mikronizuara. Me një gamë të gjerë ngjyrash, jepini pamjes tuaj pamje të ndryshme, dhe përbërja juaj do të duket e jashtëzakonshme

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Hije për sy Eyeshadow Artist Bubble Blue 220”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit