Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Hije për sy Eyeshadow Artist Bubble Brown 905

Kodi i produktit: 
PM_KR1B899R

13.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ju do të gjallëroni pamjen tuaj me ngjyrat e Pierre Cardin Artist Bubble Eyeshadow. Pierre Cardin Artist Bubble Eyeshadow Brown do të lërë një efekt natyral me ngjyrën e tij të tokës dhe do t'i bëjë sytë tuaj të duken më të mprehtë dhe më të spikatur. Produkti i make-up Pierre Cardin do të bëjë që sytë tuaj të dallohen duke shtuar thellësinë në sytë tuaj ... Drita speciale e Pierre Cardin Artist Bubble Eyeshadow, prodhuar me teknologji të përshtatshme për lëkurën, duke përdorur pigmente të mikronizuara me veti superiore. Falë formës së saj të stilolapsit dhe aplikuesit të veçantë të sfungjerit, tani është shumë e lehtë të bësh përbërjen madhështore të syve brenda pak minutash. Me koleksionin e tij me ngjyra margaritar dhe me gaz dhe aplikuesin e lehtë për tu zbatuar, ju mund të luani lojërat me hije - ngjyra që dëshironi,

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Hije për sy Eyeshadow Artist Bubble Brown 905”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit