Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

FAIK KONICA DRITEHIJET E NJE DIPLOMATI

Kodi i produktit: 
PM_WBS8UKNE

17.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Punimi i studiuesit Agron Alibali hedh dritë në mënyrë të veçantë mbi veprimtarinë diplomatike të F. Konicës, si i dërguar i jashtëzakonshëm dhe ministër Fuqiplotë i Shqipërisë në SHBA nga viti 1926 deri në 1939, por nuk kufizohet vetëm me kaq. Veprimtaria diplomatike e personazhit kryesor krijon lidhje pune me qeverinë shqiptare të kryesuar nga A.Zogu, si president deri në vitin 1928 dhe monark deri në vitin 1939, me dikasteret e ndryshme të kësaj qeverie, veçanërisht me MPJ, me autoritetet shtetërore të SHBA dhe me trupin diplomatik të akredituar në atë vend. Viti: 2016 Faqe: 724 Autori: AGRON ALIBALI

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “FAIK KONICA DRITEHIJET E NJE DIPLOMATI”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit