Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Feiyu G6 3-Axis Stabilized Handheld Gimbal

Kodi i produktit: 
PM_721C61JD

250.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Përshtatet HERO6 e zezë, HERO5 e zezë

Joystick 4-Rrugësh për Kontrollin e Gimbal

Kapëse dore me kontrolle të integruara

Bateri e rimbushshme deri në 12 orë

Butonat e funksionimit dhe vetë-kohëmatës

Krahu Motorik Unibody

Motorë pa furça

Fole me trekëmbësh me fije 1/4 ″ -20

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Feiyu

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Feiyu G6 3-Axis Stabilized Handheld Gimbal”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit