,

FEMRAT

Disponueshmëria:

Ka stok


8.70 

Ka stok

Krahasoni

Pas dekadave të tëra me punë të dobëta e të paguara keq, Kinaski më në fund po shijon një lloj suksesi letrar. Në moshën 50-vjeçare, ai vazhdon të bëjë një jetë seksuale që do ta kishte zili edhe Kazanova vetë. Një libër plot batutë dhe sinqeritet. Viti: 2014 Faqe: 475 Autori: CHARLES BUKOWSKI

SKU: PM_C1BNV8WQ Kategori: , Etiketa: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “FEMRAT”

Nuk ka ende komente.